FGG.1B.304.CLAD42Z
DigiKeyn tuotenumero
1124-1384-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.304.CLAD42Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
4 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.304.CLAD42Z -mallit
Napojen lukumäärä
4
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kuoren koko - insertti
304
Kaapeliaukko
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C