FGG.1B.302.CYCD62Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.302.CYCD62Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.302.CYCD62Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Puristin
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.302.CYCD62Z -mallit
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C