FGG.1B.302.CLAD76Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.302.CLAD76Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.302.CLAD76Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,283" – 0,299" (7,20mm – 7,60mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C