FGG.1B.302.CLAD62
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.302.CLAD62-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.302.CLAD62
Kuvaus
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.302.CLAD62 -mallit
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C