FGG.1B.302.CLAD42Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.302.CLAD42Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.302.CLAD42Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.302.CLAD42Z -mallit
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C