FGG.0B.307.CLAD42Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.0B.307.CLAD42Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.0B.307.CLAD42Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.0B.307.CLAD42Z -mallit
Napojen lukumäärä
7
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Kuoren koko - insertti
307
Kaapeliaukko
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C