FGG.0B.303.CYCD42
DigiKeyn tuotenumero
FGG.0B.303.CYCD42-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.0B.303.CYCD42
Kuvaus
CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Puristin
EDA/CAD-mallit
FGG.0B.303.CYCD42 -mallit
Napojen lukumäärä
3
Virtaluokitus (ampeeria)
8A
Kuoren koko - insertti
303
Kaapeliaukko
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C