FGG.0B.302.CYCD42Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.0B.302.CYCD42Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.0B.302.CYCD42Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Puristin
EDA/CAD-mallit
FGG.0B.302.CYCD42Z -mallit
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C