FGA.0B.306.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
FGA.0B.306.CLAD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGA.0B.306.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FGA.0B.306.CLAD52Z -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Hopea
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori
Liittimen tyyppi
Suojakuori
Napojen lukumäärä
6
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Kuoren koko - insertti
306
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C