FGA.0B.305.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
FGA.0B.305.CLAD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGA.0B.305.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
5 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGA.0B.305.CLAD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
5
Virtaluokitus (ampeeria)
6,5A
Kuoren koko - insertti
305
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C