Tuotteen FFG.1B.308.CLAD52Z kuvaa ei ole saatavana
FFG.1B.308.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
FFG.1B.308.CLAD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFG.1B.308.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
8 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Napojen lukumäärä
8
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Kuoren koko - insertti
308
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C