FFG.1B.304.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
FFG.1B.304.CLAD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFG.1B.304.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
4 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FFG.1B.304.CLAD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
4
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kuoren koko - insertti
304
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C