Tuotteen FFG.0B.307.CLAD52 kuvaa ei ole saatavana
FFG.0B.307.CLAD52
DigiKeyn tuotenumero
FFG.0B.307.CLAD52-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFG.0B.307.CLAD52
Kuvaus
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FFG.0B.307.CLAD52 -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Hopea
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori
Liittimen tyyppi
Suojakuori
Napojen lukumäärä
7
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Kuoren koko - insertti
307
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C