A17556-020
DigiKeyn tuotenumero
903-1632-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A17556-020
Kuvaus
RF EMI ABSORBING SHEET 18" X 18"
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF EMI Imevä arkki CoolZorb 600 18,000" (457,20mm) X 18,000" (457,20mm) X 0,020" (0,50mm)
Kategoria
Pituus
18,000" (457,20mm)
Valmistaja
Laird Technologies EMI
Leveys
18,000" (457,20mm)
Sarja
Paksuus - yhteensä
0,020" (0,50mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C