MI1206K900R-10
DigiKeyn tuotenumero
240-2406-2-ND - Rullattu teippi (TR)
240-2406-1-ND - Cut Tape (CT)
240-2406-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MI1206K900R-10
Kuvaus
FERRITE BEAD 90 OHM 1206 4LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
90 Ohms 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 1,5A 80mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MI1206K900R-10 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,5A
Valmistaja
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
80mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
90 Ohms @ 100 MHz