28L0138-10R-10
DigiKeyn tuotenumero
240-2438-2-ND - Rullattu teippi (TR)
240-2438-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
28L0138-10R-10
Kuvaus
FERRITE BEAD 75 OHM AXIAL 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
75 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut Aksiaalinen 5A 10mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
28L0138-10R-10 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
5A
Valmistaja
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,175" (4,45mm)
Impedanssi taajuudella
75 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,138" halk. x 2,323" pit. (3,51mm x 59,00mm)