TFDL3006
DigiKeyn tuotenumero
5073-TFDL3006-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TFDL3006
Kuvaus
C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ RED 1K
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 (4 pari kierretty) Johdinta Useita pareja, Cat6 Kaapeli Punainen 26 AWG Folio, Palmikko 1000,0' (304,8m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,260" (6,60mm)
Valm.
Suojuksen tyyppi
Folio, Palmikko
Sarja
Pituus
1000,0' (304,8m)
Pakkaustapa
Irtotavara
Vaipan väri
Punainen
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
1.5 kV
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-20°C – 75°C
Johtimien lukumäärä
8 (4 pari kierretty)
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,0300" (0,762mm)
Johdon paksuus
Johtimen eristys
Polyetyleeni (PE)
Johtimen säie
7/34
Suojuksen materiaali
Alumiini; Kupari, Tinattu
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Suojuksen kattavuus
100%, 80%