W3P35X8W04-U100D3B0A
DigiKeyn tuotenumero
478-W3P35X8W04-U100D3B0A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W3P35X8W04-U100D3B0A
Kuvaus
ANT ASSY, WLAN 04 100 D0230
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,44GHz, 5,5GHz, 6,475GHz Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ PCB Trace RF-antennit 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,825GHz – 7,125GHz 2,3dBi, 5dBi, 2,5dBi U.FL Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
3
Valmistaja
KYOCERA AVX
Paluuhäviö
-15dB, -10dB, -6dB
Pakkaustapa
Kotelo
Vahvistus
2,3dBi, 5dBi, 2,5dBi
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Terminointi
U.FL
Taajuusryhmä
Laajakaista
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,475GHz
Korkeus (maks.)
0,016" (0,40mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,825GHz – 7,125GHz