W3F35X8W01-U200D3B0C
DigiKeyn tuotenumero
478-W3F35X8W01-U200D3B0C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W3F35X8W01-U200D3B0C
Tarkka kuvaus
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Litteä kytkentä RF-antennit 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi U.FL Liima
Ominaisuudet
Kaapeli - 200mm
Terminointi
U.FL
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,44GHz, 5,5GHz
Korkeus (maks.)
0,004" (0,10mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz