W3F35X8W01-U100D3B0C
DigiKeyn tuotenumero
478-W3F35X8W01-U100D3B0C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W3F35X8W01-U100D3B0C
Kuvaus
ANTENNA ASSY, WLAN 04 100 F
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ PCB Trace RF-antennit 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi U.FL Liima
Kategoria
Antennin tyyppi
PCB Trace
Valmistaja
KYOCERA AVX
Raitojen lukumäärä
2
Sarja
Paluuhäviö
−15dB, −10dB
Pakkaustapa
Kotelo
Vahvistus
2,3dBi, 5dBi
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Terminointi
U.FL
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,44GHz, 5,5GHz
Korkeus (maks.)
0,016" (0,40mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz