VC120630D650DP
VC120630D650DP
DigiKeyn tuotenumero
478-2523-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-2523-1-ND - Cut Tape (CT)
478-2523-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VC120630D650DP
Kuvaus
VARISTOR 41V 120A 1206
Tarkka kuvaus
41 V 120 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VC120630D650DP -mallit
Varistorin jännite (maks.)
45.1 V
Virta - piikki
120 A
Kapasitanssi taajuudella
600 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
21 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
30 V
Varistorin jännite (min.)
36.9 V
Varistorin jännite (tyyp.)
41 V