VC120630D650DP | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | VC120630D650DP |
Kuvaus | VARISTOR 41V 120A 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 41 V 120 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1206 (3216 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | VC120630D650DP -mallit |
Kategoria | Varistorin jännite (maks.) 45.1 V |
Valmistaja KYOCERA AVX | Virta - piikki 120 A |
Sarja | Energia 0,4J |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Piirien lukumäärä 1 |
Osan tila Aktiivinen | Kapasitanssi taajuudella 600 pF @ 1 kHz |
Maksimi AC-jännite 21 V | Toimintalämpötila -55°C – 125°C (TA) |
Maksimi DC-jännite 30 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan, MLCV |
Varistorin jännite (min.) 36.9 V | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Varistorin jännite (tyyp.) 41 V |