VC120605D150DP
VC120605D150DP
DigiKeyn tuotenumero
478-2517-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-2517-1-ND - Cut Tape (CT)
478-2517-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VC120605D150DP
Kuvaus
VARISTOR 8.5V 150A 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.5 V 150 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VC120605D150DP -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
10.2 V
Valmistaja
KYOCERA AVX
Virta - piikki
150 A
Sarja
Energia
0,4J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
3000 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
4 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
5.6 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
6.8 V
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
8.5 V