TPSE476K035R0200
DigiKeyn tuotenumero
478-3109-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-3109-1-ND - Cut Tape (CT)
478-3109-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSE476K035R0200
Kuvaus
CAP TANT 47UF 10% 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 200mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPSE476K035R0200 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
E
Jännite – nimellinen
35 V