TPSB476K010R0350
DigiKeyn tuotenumero
478-9088-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-9088-1-ND - Cut Tape (CT)
478-9088-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSB476K010R0350
Kuvaus
CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Tarkka kuvaus
47 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 10 V 1411 (3528 metrinen), 1210 350mOhm
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
350mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Toleranssi
±10%
Jännite – nimellinen
10 V