THJE227K010RJN
DigiKeyn tuotenumero
478-THJE227K010RJNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-THJE227K010RJNCT-ND - Cut Tape (CT)
478-THJE227K010RJNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THJE227K010RJN
Kuvaus
CAP TANT
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 10 V 2917 (7343 metrinen) 250mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Valm.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Kapasitanssi
Valmistajan kokokoodi
E
Toleranssi
±10%
Luokitukset
AEC-Q200
Jännite – nimellinen
10 V
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Tyyppi
Valettu
Luokka
Autoteollisuus
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm @ 100kHz