THJA104K035RJN
DigiKeyn tuotenumero
478-THJA104K035RJNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-THJA104K035RJNCT-ND - Cut Tape (CT)
478-THJA104K035RJNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THJA104K035RJN
Kuvaus
CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 1206 (3216 metrinen) 24Ohm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Valm.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapasitanssi
Valmistajan kokokoodi
A
Toleranssi
±10%
Luokitukset
AEC-Q200
Jännite – nimellinen
35 V
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Tyyppi
Valettu
Luokka
Autoteollisuus
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
24Ohm @ 100kHz