TCTOAL0J476M8R-ZW1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TCTOAL0J476M8R-ZW1 |
Kuvaus | AL- CASE / 476- CAP CODE / 0 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 47 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 1206 (3216 metrinen) 70mOhm @ 100kHz |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 70mOhm @ 100kHz |
Valmistaja KYOCERA AVX | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Sarja | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Kapasitanssi 47 µF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Toleranssi ±20% | Valmistajan kokokoodi AL |
Jännite – nimellinen 6.3 V | Ominaisuudet Yleiskäyttöön |