TCTOAL0J476M8R-ZW1
DigiKeyn tuotenumero
478-TCTOAL0J476M8R-ZW1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-TCTOAL0J476M8R-ZW1CT-ND - Cut Tape (CT)
478-TCTOAL0J476M8R-ZW1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCTOAL0J476M8R-ZW1
Kuvaus
AL- CASE / 476- CAP CODE / 0
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 1206 (3216 metrinen) 70mOhm @ 100kHz
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 100kHz
Valmistaja
KYOCERA AVX
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
AL
Jännite – nimellinen
6.3 V