TCQD476M016R0070E on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 1 337
Tekniset tiedot
47 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 70mOhm @ 100kHz