TCNT106M035R0200E
DigiKeyn tuotenumero
478-TCNT106M035R0200ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-TCNT106M035R0200ECT-ND - Cut Tape (CT)
478-TCNT106M035R0200EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCNT106M035R0200E
Kuvaus
CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 35 V 1411 (3528 metrinen), 1210 200mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TCNT106M035R0200E -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm @ 100kHz
Valmistaja
KYOCERA AVX
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen), 1210
Kapasitanssi
10 µF
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Jännite – nimellinen
35 V