TCN4108M006R0055E
DigiKeyn tuotenumero
478-13373-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-13373-1-ND - Cut Tape (CT)
478-13373-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCN4108M006R0055E
Kuvaus
CAP TANT POLY 1000UF 6.3V 2924
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 2924 (7361 metrinen) 55mOhm @ 100kHz
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
55mOhm @ 100kHz
Valmistaja
KYOCERA AVX
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
2924 (7361 metrinen)
Kapasitanssi
1000 µF
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,240" lev. (7,30mm x 6,10mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V