TCJY337M006R0025
DigiKeyn tuotenumero
478-9512-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-9512-1-ND - Cut Tape (CT)
478-9512-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCJY337M006R0025
Kuvaus
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Tarkka kuvaus
330 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 25mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
330 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
Y
Jännite – nimellinen
6.3 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm @ 100kHz