TCJY157M010R0025E on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KEMET
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 10 V 2917 (7343 metrinen) 25mOhm @ 100kHz
TCJY157M010R0025E
DigiKeyn tuotenumero
TCJY157M010R0025E-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCJY157M010R0025E
Kuvaus
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
150 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
Y
Jännite – nimellinen
10 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm @ 100kHz