TCJA476M006R0070
DigiKeyn tuotenumero
478-9564-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-9564-1-ND - Cut Tape (CT)
478-9564-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCJA476M006R0070
Kuvaus
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 1206 (3216 metrinen) 70mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
KYOCERA AVX
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
A
Jännite – nimellinen
6.3 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 100kHz