TAJD156M050RNJ
DigiKeyn tuotenumero
478-12951-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-12951-1-ND - Cut Tape (CT)
478-12951-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TAJD156M050RNJ
Kuvaus
CAP TANT 15UF 20% 50V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 50 V 2917 (7343 metrinen) 600mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TAJD156M050RNJ -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
600mOhm @ 100kHz
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
50 V