ST205C476MAJ05 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KYOCERA AVX
Varastossa: 21
Tekniset tiedot
47 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 10 J-johtoa
ST205C476MAJ05
DigiKeyn tuotenumero
478-5069-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST205C476MAJ05
Kuvaus
CAP CER 47UF 50V X7R SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ST205C476MAJ05 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 10 J-johtoa
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,525" pit. x 0,300" lev. (13,34mm x 7,62mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,220" (5,59mm)