ST201C226MAJ05
DigiKeyn tuotenumero
478-6118-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST201C226MAJ05
Kuvaus
CAP CER 22UF 100V X7R SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 10 J-johtoa
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 10 J-johtoa
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,525" pit. x 0,300" lev. (13,34mm x 7,62mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,220" (5,59mm)