ST125C276MAJ05
DigiKeyn tuotenumero
478-6111-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST125C276MAJ05
Kuvaus
CAP CER 27UF 50V X7R SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 10 J-johtoa
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Kaukalo
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 10 J-johtoa
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,575" pit. x 0,250" lev. (14,61mm x 6,35mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,140" (3,56mm)