SR212C102KARTR1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Suora
KEMET
KEMET
Varastossa: 165
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 982
TDK
Varastossa: 41
Murata Electronics
Murata Electronics
Varastossa: 6
1000 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
SR212C102KARTR1
DigiKeyn tuotenumero
SR212C102KARTR1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR212C102KARTR1
Kuvaus
CAP CER 1000PF 200V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)