SR201A562JAA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TDK
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TDK
5600 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
SR201A562JAA
DigiKeyn tuotenumero
SR201A562JAA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR201A562JAA
Kuvaus
CAP CER 5600PF 100V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)