SR151A330JARTR2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
Varastossa: 521
KEMET
33 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
SR151A330JARTR2
DigiKeyn tuotenumero
SR151A330JARTR2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR151A330JARTR2
Kuvaus
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SR151A330JARTR2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,150" (3,81mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)