SR122A330JARTR2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
KEMET
Varastossa: 68
33 pF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
SR122A330JARTR2
DigiKeyn tuotenumero
SR122A330JARTR2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR122A330JARTR2
Kuvaus
CAP CER 33PF 200V NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,150" lev. (3,81mm x 3,81mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,100" (2,54mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)