SD3220S040S3R0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Comchip Technology
Varastossa: 10 759
Tekniset tiedot
Suora
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Comchip Technology
Parannus
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
onsemi
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Samankaltainen
Microchip Technology
Diodit 40 V 3A Kiinnitys pintaan 3220/DO-214AB
SD3220S040S3R0
DigiKeyn tuotenumero
478-7818-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SD3220S040S3R0
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 3A 3220
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SD3220S040S3R0 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 40 V