RPA0608561M006B
DigiKeyn tuotenumero
478-RPA0608561M006B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPA0608561M006B
Kuvaus
CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
560 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 15mOhm 5000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
KYOCERA AVX
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
175 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.5 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Kapasitanssi
560 µF
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,374" (9,50mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
15mOhm