NOJB226M006RWJ
DigiKeyn tuotenumero
478-1823-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-1823-1-ND - Cut Tape (CT)
478-1823-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NOJB226M006RWJ
Kuvaus
CAP NIOB OXID 22UF 20% 6.3V 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF Niobiumoksidikondensaattorit 6.3 V 1411 (3528 metrinen), 1210 1.9 Ohms
Kategoria
Häviökerroin
0.06
Valmistaja
KYOCERA AVX
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen), 1210
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan kokokoodi
B
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapasitanssi
22 µF
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1210 (3528 metrinen)
Jännite – nimellinen
6.3 V
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1.9 Ohms