MC2016K25.0000C16ESH
DigiKeyn tuotenumero
478-MC2016K25.0000C16ESHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-MC2016K25.0000C16ESHCT-ND - Cut Tape (CT)
478-MC2016K25.0000C16ESHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC2016K25.0000C16ESH
Kuvaus
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,6V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MC2016K25.0000C16ESH -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
5mA
Luokitukset
AEC-Q100, AEC-Q200
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)