LD051C223JAB2A on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
0.022 µF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
LD051C223JAB2A
DigiKeyn tuotenumero
LD051C223JAB2A-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD051C223JAB2A
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LD051C223JAB2A -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,94mm)