LD051A681JAB2A on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
680 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
LD051A681JAB2A
DigiKeyn tuotenumero
LD051A681JAB2A-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD051A681JAB2A
Kuvaus
CAP CER 680PF 100V NP0 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LD051A681JAB2A -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,94mm)