LD031A390FAB2A on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
39 pF ±1% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
LD031A390FAB2A
DigiKeyn tuotenumero
LD031A390FAB2A-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD031A390FAB2A
Kuvaus
CAP CER 39PF 100V NP0 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LD031A390FAB2A -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)